kuroaparatura@gmail.com Gamyklos g. 2, Gargždai, LT-96001 Klaipėdos r. Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00

Turbokompresorių remontas

Mes siūlome aukštos kokybės turbokompresorių remontą.

Remonto metu neatliekame jokių susidėvėjusių turbinos detalių restauracijos. Jeigu dalis bloga – ji keičiama tik nauja. Taip suremontuotas komponentas prilygsta naujam turbokompresoriui. Remontui naudojame tik aukščiausią kokybę atitinkančias dalis.

Turbokompresorius balansuojamas specialiame stende prie itin didelių sūkių. Šio proceso metu, remontininkas mato gamintojo nurodytas tolerancijų ribas, todėl gali itin tiksliai subalansuoti turbiną. Pilnai surinktas turbokompresorius sureguliuojamas, bei testuojamas ant bandymo stendo, kurio bandymo sąlygos yra artimos realioms. Bandymo metu turbokompresorius sukasi taip kaip ir sumontuotas variklyje, testuojamas tepalo pratekėjimas, skleidžiamas garsas ir matuojamas praeinantis oro srauto kiekis. Testai nurodyti gamintojo, todėl pats stendas įvertina ar gerai turbina suremontuota ir sureguliuota.

Atspausdinamas galutinis protokolas, kuriame klientas gali matyti turbinos darbą atspindinčius parametrus. Nors darbus atlieka patyrę meistrai, tai leidžia maksimaliai išvengti žmogiškojo faktoriaus, todėl mūsų suremontuotos turbinos atitinka aukščiausią kokybę.