info@dyzeliai.lt Gamyklos g. 2, Gargždai, LT-96001 Klaipėdos r. Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00

Naudojama įranga

BOSCH DCI 700

Tai yra naujausias Bosch dyzelinių purkštukų patikros stendas. Šiuo stendu galima tikrinti tiek lengvosios, tiek sunkiosios technikos purkštukus. Turi galimybę tikrinti purkštukus su VCC (vožtuvo uždarymo valdymu) ir NCC (adatos uždarymo valdymu). Tikrinami purkštukai:

  • Lengvoji (Common rail): nuo Euro 3 iki pačių naujausių Euro 6
  • Sunkioji (Common rail): CRIN 1,2,3, CRIN 4.2
  • Kitų gamintojų Common rail tipo purkštukai.
Bosch purkštukų tikrinimas ir tvarkymas

BOSCH EPS 708

EPS 708 yra neatsiejama Bosch ir VDO (Siemens) autoritizuotų common-rail sistemų specialistų įrangos dalis, tačiau šiuo stendu taip pat galime tikrinti Denso bei Delphi purkštukus ir siurblius. Vienu metu tikrinami net 6 lengvojo arba 4 krovininio transporto purkštukai. Tik Bosch EPS 708 ir 815 patikros stendai gali saugiai bei tinkamai patikrinti CR Piezo tipo purkštukus bei CP4 kuro siurblius!

Hartridge Sabre CRi Expert

Tai yra naujausias Hartridge stendas, kurį naudojame itin tiksliam Delphi, VDO (Siemens), Denso ir kitų gamintojų purkštukų testavimui bei kodavimui. Galime tikrinti tiek sunkiosios, tiek lengvosios technikos purkštukus. Šis patikros stendas yra oficialiai pripažįstamas Delphi dyzelinių sistemų gamintojo!

Hartridge purkštukų patikros stendas

Dieselland Dorpat Multi-cam

Šis patikros stendas yra naudojamas lengvojo bei sunkiojo transporto siurbliukas-purkštukas (UIS) bei siurbliukų (UPS) patikrai. Visi matavimai yra atliekami elektroniškai, todėl patikra vyksta automatiniu rėžimu.

Dieselland CR-JET

Purkštukų patikros stendas CR-JET yra skirtas BOSCH, SIEMENS, DENSO ir DELPHI common rail tipo purkštukų patikrai. Maksimalus stendo sukeliamas slėgis yra 1800 barų. Visi matavimai atliekami elektroniškai. Yra galimybė gauti pririšimo kodus!