kuroaparatura@gmail.com Gamyklos g. 2, Gargždai, LT-96001 Klaipėdos r. Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00

Naudojama įranga

CIMAT CMT-48 BIG TWIN

Tai yra vienas iš patikimiausių bei geriausių turbokompresorių balansavimo stendų naudojamų specializuotuose servisuose. Šiuo aparatu galima balansuoti tiek lengvojo, tiek sunkiojo transporto turbokompresorius. Testo metu turbinos sparnuotė gali būti išsukama iki 300000 apsisukimų per minutę! Dauguma panašių stendų to padaryti negali, maksimalūs sūkiai išvystomi tik iki 100000 ar 200000 aps./min. Patikros metu tiekiama alyva tik pasiekusi reikiamą tempeatūrą, tuo pačiu užtikrinamas pakankamas alyvos slėgis bei nepertraukiamas jos tiekimas, taip išvengiama sauso turbinos sukimosi, kuris gali pakenkti komponentams. Po patikros galime išspausdinti detalų patikros aktą!

CIMAT TurboTest PRO

Galutinis turbinos remontas bei testavimas atliekamas ant TurboTest PRO patikros stendo. Šis įrenginys leidžia realiomis sąlygomis stebėti turbokompresoriaus darbą. Atliekamas oro srauto matavimas keičiant turbinos geometrijos pozicijas, alyvos pratekėjimo testas. Patikros testai yra suderinti su turbokompresorių gamintojais, todėl toks tikrinimas yra labai patikimas. TurboTest PRO yra patvirtintas plačiai žinomo turbokompresorių gamintojo BorgWarner Turbo Systems.

Dieselland Dorpat Multi-cam

Šis patikros stendas yra naudojamas lengvojo bei sunkiojo transporto siurbliukas-purkštukas (UIS) bei siurbliukų (UPS) patikrai. Visi matavimai yra atliekami elektroniškai, todėl patikra vyksta automatiniu rėžimu.

Dieselland CR-JET

Purkštukų patikros stendas CR-JET yra skirtas BOSCH, SIEMENS, DENSO ir DELPHI common rail tipo purkštukų patikrai. Maksimalus stendo sukeliamas slėgis yra 1800 barų. Visi matavimai atliekami elektroniškai. Yra galimybė gauti pririšimo kodus!

 

Bosch EPS 708

Tai yra pažangiausias bei tiksliausias common-rail tipo komponentų diagnostikos stendas. EPS 708 yra neatsiejama Bosch ir VDO (Siemens) autoritizuotų common-rail sistemų specialistų įrangos dalis, tačiau šiuo stendu taip pat galime tikrinti Denso bei Delphi purkštukus ir siurblius. Vienu metu tikrinami net 6 lengvojo arba 4 krovininio transporto purkštukai. Tik Bosch EPS 708 ir 815 patikros stendai gali saugiai bei tinkamai patikrinti CR Piezo tipo purkštukus bei CP4 kuro siurblius!