info@dyzeliai.lt Gamyklos g. 2, Gargždai, LT-96001 Klaipėdos r. Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00

Turbinų remontas

Mes siūlome aukštos kokybės turbinų remontą.

Remonto metu neatliekame jokių susidėvėjusių turbinos detalių restauracijos. Jeigu dalis bloga – ji keičiama tik nauja. Taip suremontuotas komponentas prilygsta naujam turbokompresoriui. Remontui naudojame tik aukščiausią kokybę atitinkančias dalis.

Turbokompresorius balansuojamas specialiame stende prie itin didelių sūkių. Šio proceso metu, remontininkas mato gamintojo nurodytas tolerancijų ribas, todėl gali itin tiksliai subalansuoti turbiną. Pilnai surinktas turbokompresorius sureguliuojamas, bei testuojamas ant bandymo stendo, kurio bandymo sąlygos yra artimos realioms. Bandymo metu turbokompresorius sukasi taip kaip ir sumontuotas variklyje, testuojamas tepalo pratekėjimas, skleidžiamas garsas ir matuojamas praeinantis oro srauto kiekis. Testai nurodyti gamintojo, todėl pats stendas įvertina ar gerai turbina suremontuota ir sureguliuota.

Atspausdinamas galutinis protokolas, kuriame klientas gali matyti turbinos darbą atspindinčius parametrus. Nors darbus atlieka patyrę meistrai, tai leidžia maksimaliai išvengti žmogiškojo faktoriaus, todėl mūsų suremontuotos turbinos atitinka aukščiausią kokybę.

Gargždų dyzelių serviso turbokompresorių remontas bei patikra

Naudojama įranga

CIMAT CMT-48 BIG TWIN

Tai yra vienas iš patikimiausių bei geriausių turbokompresorių balansavimo stendų naudojamų specializuotuose servisuose. Šiuo aparatu galima balansuoti tiek lengvojo, tiek sunkiojo transporto turbokompresorius. Testo metu turbinos sparnuotė gali būti išsukama iki 300000 apsisukimų per minutę! Dauguma panašių stendų to padaryti negali, maksimalūs sūkiai išvystomi tik iki 100000 ar 200000 aps./min. Patikros metu tiekiama alyva tik pasiekusi reikiamą tempeatūrą, tuo pačiu užtikrinamas pakankamas alyvos slėgis bei nepertraukiamas jos tiekimas, taip išvengiama sauso turbinos sukimosi, kuris gali pakenkti komponentams. Po patikros galime išspausdinti detalų patikros aktą!

Turbinų patikros stendas Cimat

CIMAT TurboTest PRO

Galutinis turbinos remontas bei testavimas atliekamas ant TurboTest PRO patikros stendo. Šis įrenginys leidžia realiomis sąlygomis stebėti turbokompresoriaus darbą. Atliekamas oro srauto matavimas keičiant turbinos geometrijos pozicijas, alyvos pratekėjimo testas. Patikros testai yra suderinti su turbokompresorių gamintojais, todėl toks tikrinimas yra labai patikimas. TurboTest PRO yra patvirtintas plačiai žinomo turbokompresorių gamintojo BorgWarner Turbo Systems.

Turbinų patikros stendas CIMAT Turbo test
Turbokompresorių remontas Klaipėdoje
Bosch diesel service Gargžduose turbinų remontas kokybiškomis dalimis